Prywatność i bezpieczeństwo

Witamy w naszym sklepie internetowym. Naszym celem jest to, że czujesz się tak komfortowo, korzystając z naszej witryny, jak zakupy w lokalnym centrum handlowym. Za każdym razem, gdy kupujesz produkty z naszego serwisu, poważnie traktujemy problem bezpieczeństwa. Za każdym razem, gdy podczas dokonywania zakupów podajemy numer karty kredytowej, informacje o fakturowaniu i wysyłce, wykorzystamy standardowĘ ... technologię SSL (Secure Sockets Layer), aby zapobiec przechwyceniu informacji.

Nasze zobowiązanie do prywatności

Twoja prywatność jest dla nas ważna. Aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z prywatności, podajemy niniejsze objaśnienie, wyjaśniając nasze praktyki informacyjne i informacje o internecie, które można uzyskać na temat gromadzenia i wykorzystywania informacji. Aby ułatwić znajdowanie tego ogłoszenia, udostępniamy je na naszej stronie głównej oraz w każdym miejscu, w którym mogą być wymagane informacje umożliwiające identyfikację użytkownika.

Informacje zbierane:
Niniejsze obwieszczenie dotyczy wszystkich informacji zgromadzonych lub zgłoszonych na naszej stronie internetowej. Na niektórych stronach można zamówić produkty, składać wnioski i zarejestrować się w celu otrzymania materiałów. Typy danych osobowych zebranych na tych stronach to imię, adres, adres e-mail, numer telefonu, dane karty kredytowej / debetowej. Na niektórych stronach można przesyłać informacje o innych osobach. Na przykład, jeśli zamówisz prezent online i chcesz go przesłać bezpośrednio do adresata, musisz podać adres odbiorcy. W tym przypadku typy zebranych danych osobowych to Nazwisko, adres, numer telefonu.

Sposób wykorzystania informacji:
Używamy informacji podanych przez siebie podczas składania zamówienia tylko w celu wypełnienia tego zamówienia. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia. Używamy informacji, które podajesz kogoś innego podczas składania zamówienia tylko w celu wysłania produktu i potwierdzenia doręczenia. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia. Używamy nieidentyfikujących i łączonych informacji, aby lepiej zaprojektować naszą witrynę i dzielić się z reklamodawcami. Na przykład możemy poinformować reklamodawcę, że liczba osób odwiedzonych przez pewien obszar w naszej witrynie lub ich liczba wyniosła 20 osób, a liczba kobiet i mężczyzn Z wypełniła formularz rejestracyjny, ale nie ujawnimy niczego, co można by zidentyfikować tych osób. Wreszcie nigdy nie używamy ani nie dzielimy udostępnianych nam danych osobowych w sposób niezwiązany z tymi opisanymi powyżej, nie dając Ci także możliwości wyeliminowania lub w inny sposób zabronić takich niezwiązanych zastosowań.

Nasze zaangażowanie w ochronę danych

Aby zapobiec nieuprawnionemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy odpowiednie procedury fizyczne, elektroniczne i administracyjne w celu zabezpieczenia i zabezpieczenia informacji zbieranych online.

Jak można uzyskać dostęp lub poprawić informacje:
Możesz uzyskać dostęp do wszystkich informacji osobistych, które zbieramy online i utrzymujemy przez wysłanie nam prośby na piśmie na adres podany na stronie Informacje. Używamy tej procedury w celu lepszego zabezpieczenia Twoich informacji. Możesz poprawić błędy faktyczne w danych osobowych, wysyłając nam żądanie, które w sposób wiarygodny wykazuje błąd. Aby chronić prywatność i bezpieczeństwo, podejmiemy także odpowiednie kroki w celu zweryfikowania tożsamości przed udzieleniem dostępu lub dokonaniu korekt.

Jak się z nami skontaktować:
Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące tych zasad prywatności, napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta online.