Twój koszyk jest pusty!

Polityka powrotu

Witamy w naszej fabryce online. Oferujemy wszystkie rodzaje najnowszych produktów i są wysyłane głównie za pośrednictwem usługi Express Mail. Proszę się upewnić, że nazwa odbiorcy, adres wysyłki i numer telefonu są poprawne, w przeciwnym razie nie ponosimy odpowiedzialności za utratę przesyłki.
Anuluj politykę zamówień
    
Jeśli chcesz anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta po zamówieniu w ciągu 6 godzin przed dostawą towaru. Więc przepraszam, że nie możemy anulować zamówienia, gdy pakiet jest w drodze. Dziękuję za zrozumienie. Jeśli nalegasz anulować Twoje zamówienie, zapoznaj się z naszą polityką zwrotów.
Polityka powrotu
    
Jeśli chcesz zwrócić rzeczy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w ciągu trzech dni od ich otrzymania. Podaj swoje imię i adres e-mail z zamówieniem, kontaktując się z obsługą klienta. Wszystkie przedmioty zwrotne muszą zachowywać swój pierwotny stan, najczęściej noszony, zmodyfikowany lub umyty, z dołączonymi wszystkimi tagami. I musisz zapłacić za zarywaniem, opłatą za wysyłkę i opłatą manipulacyjną.
Polityka wymiany
    
Prosimy o kontakt z Twoim imieniem i zamówieniem e-maila, jeśli chcesz wymienić inny rozmiar lub kolor w ciągu trzech dni. Jeśli chcesz wymienić inne style, musisz zapłacić cenę. Również musisz skontaktować się z naszym serwisem cusomer, oni pomogą Ci. Wszystkie produkty wymiany, muszą zachować oryginalny stan, nie są zużyte, zmieniane lub myte, ze wszystkimi dołączonymi tagami. Musisz też zapłacić za zarywienie, opłatę za wysyłkę i opłatę manipulacyjną.

Aby upewnić się, że Twoje strój jest odpowiedni, pamiętaj, aby zachować informacje o zamówieniu. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami.